Reality DR, Martin

0905 240 716 info@realitydr.sk
82,000 

Mobilný dom na celoročné bývanie s pozemkom v Martine, Zn: D – 480

4 ročný plnohodnotný rodinný mobilný dom s prístavbou s úžitkovou plochou 73 m2. Svojim vybavením a polohou poskytuje možnosť celoročného bývania, alebo rekreácie priamo v meste, ale uprostred zelene. Dom je zateplený s 12 cm polystyrénom vrátane strechy aj podlahy.
Predáva sa kompletne zariadený vrátane elektrospotrebičov podľa fotografií (automat.práčka, plynový sporák s rúrou, elektr. rúra, digestor, chladnička s mrazničkou, mikrovlná rúra, satelit, okrem TV). Stačí sa nasťahovať. K domu patrí upravený oplotený pozemok o rozlohe 400 m², ktorý poskytuje 100 % súkromie. Prístup autom na pozemok.
Dom je napojený na rozvod elektriny a vlastnú studňu s pitnou vodou. Odpad je riešený certifikovanou čističkou odpad.vôd. Kúrenie zabezpečuje pec na tuhé palivo – murovaný komín- s rozvodmi ústredného kúrenia, ohrev vody elektrický bojler. Pozostáva zo zádveria, verandy, chodby, obývacej izby prepojenej s kuchyňou, kúpeľne s WC ( so sprchovacím kútom aj vaňou), technickej miestnosti, špajze, 2 spální a terasy. Pri dome je postavená dreváreň a sklad. Mesačné náklady sú len za elektrinu 40 eur/mesačne. Ihneď k dispozícii!

Print Friendly, PDF & Email

Details

Cena : 82,000 
Kategória : Dom
Podlahová plocha : 50
Vodovod : áno
Elektrina : áno
Plyn : nie
Kanalizácia : áno
Dátová prípojka : áno
účel / použitie : Predaj
Status : Predaj
Stav objektu : rekonštrukcia
Addresa : Martin
PSČ : 03601
Mesto : Martin
Kraj : Žilinský

Internal Structure

Kúpelne : 1
Izby : 3
Daša Rakytová
  • : drakytova@realitydr.sk
  • : 0905 240 716
More Info

Súhlasím s tým, aby táto stránka zhromažďovala moje meno, e-mail a telefón.

Compare Listings

TitlePriceStatusTypeAreaPurposeBedroomsBathrooms