Realitná kancelária DR s.r.o.

+421 905 240 716 info@realitydr.sk
dohodou 

Administratívna budova v priemyselnej zóne Sučany, Zn: D – 318

Administratívna budova postavená v roku 2007 sa nachádza v priemyselnom parku Sučany, len 250 m od hlavnej cesty, 2 km od diaľničného privádzača, 5 km od železnice s vlečkou a35 km od lokálneho letiska Žilina-Hričov. Budova je dvojpodlažná, postavená na pozemku o výmere 316 m², rozmery budovy sú 12,7 x 25m. Pozostáva z 8 kancelárií, z ktorých južné sú klimatizované, recepcie, zasadačky, archívu, jedálne s ohrevom a výdajom teplej stravy, dennej miestnosti, chodieb a sociálnych zariadení. Vnútorné rozvody telefónnych liniek a internetu sú vedené do jednotlivých kancelárií. Dostupné internetové pripojenie: GITY, T-COM a Gaya.
Úžitková plocha je 632 m². Budova sa predáva spolu s pozemkami o celkovej výmere 1 173 m². Pri budove je vybudované parkovisko pre 10 áut. K budove patrí vodovodná prípojka napojená na obecný vodovod, studňa s úžitkovou vodou, elektrická, plynová, splašková kanalizačná, a telekomunikačná prípojka, všetky s vlastnými rozvodmi. Budovu je možné využívať na administratívu, sklad alebo ľahkú výrobu (konštrukcia vnútorných stien je zo sadrokartónu).

Podniky/firmy lokalizované v blízkosti areálu: Volkswagen Slovakia, KraussMaffei Technologies, GGB Slovakia, MAR SK, ZWL Slovakia Výroba ozubených kolies, Zinkovňa, Hranipex, TFM Slovakia, ECCO Slovakia, Martinská STK, Motorest Rapid, Lorika Slovakia, Slovasfalt, Cargo, SSE, NDS, atď.

Energetický certifikát nebol predložený.

Print Friendly, PDF & Email

Details

Cena : dohodou 
Kategória : Obchodné priestory
Podlahová plocha : 632
Vodovod : áno
Elektrina : áno
Plyn : áno
Kanalizácia : áno
Dátová prípojka : áno
účel / použitie : Predaj
Status : Predaj
Addresa : Sučany
Mesto : Sučany
Kraj : Slovensko

Internal Structure

Daša Rakytová
  • : drakytova@realitydr.sk
  • : 0905 240 716
More Info

Súhlasím s tým, aby táto stránka zhromažďovala moje meno, e-mail a telefón.

Dáša Rakytová
  • : dasa.rakytova@gmail.com
More Info

Súhlasím s tým, aby táto stránka zhromažďovala moje meno, e-mail a telefón.

Compare Listings

TitlePriceStatusTypeAreaPurposeBedroomsBathrooms