Reality DR, Martin

0905 240 716 info@realitydr.sk
320,000 

3 ročná novostavba RD s garážou s prístreškom, so zariadením, Zn: D – 533

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS – 3 ročná novostavba rodinného domu s murovanou garážou s prístreškom a s krásnym pozemkom o rozlohe 1052 m² sa nachádza v obci Kláštor pod Znievom, obkolesená nádhernými výhľadmi a prírodou. Dom s úžitkovou plochou 150 m² poskytuje všetko, čo potrebuje moderná rodina pre každodenný život aj užívanie si víkendov. Pri dome je prekrytá terasa, pri garáži je murovaný prístrešok s letnou kuchyňou, kde nájdete gril aj pizza pec a priestranný pozemok aj na záhradku. Pred domom sú vybudované parkovacie plochy.
Strecha domu je zateplená striekanou izoláciou, strop je keramický, kompletne pochôdzny, teda celá povala poskytuje veľký úložný priestor. Strešná krytina je keramická škridľa Roben. Dom je zateplený 15 cm polystyrénom, okná sú plastové, podlahy plávajúce, v kuchyni vinylové a keramické dlažby. Kúrenie je podlahové vodné, napojené na elektrický kotol a krbové s prieduchmi. Do domu je privedená obecná voda aj studňová. Odpad je zvedený do septiku, kanalizácia sa v obci momentálne buduje.
Dom pozostáva zo zádveria, technickej miestnosti s WC, chodby, otvorenej kuchyne s obývacou izbou s východom na terasu, špajze, kúpeľne s WC a 3 spální. Rodičovská je so šatníkom, detské s veľkými vstavanými skriňami. Kuchyňa je vybavená zabudovanými elektrospotrebičmi, ostávajú aj 2 nové chladničky s mrazničkami.
V cene domu ostáva kompletné zariadenie vyrobené na mieru.
Dom je vybavený zabezpečovacím systémom zn. Jablotron.

Print Friendly, PDF & Email

Details

Cena : 320,000 
Kategória : Dom
Podlahová plocha : 150
Vodovod : áno
Elektrina : áno
Plyn : nie
Kanalizácia : nie
Dátová prípojka : áno
účel / použitie : Predaj
Status : Predaj
Addresa : Kláštor pod Znievom
PSČ : 03601
Mesto : Kláštor pod Znievom
Kraj : Žilinský

Internal Structure

Kúpelne : 1,5
Izby : 4

Energy Efficiency

Energy Class : B
A+ A
| Energy class B
B
C D E F G H
Daša Rakytová
  • : drakytova@realitydr.sk
  • : 0905 240 716
More Info

Súhlasím s tým, aby táto stránka zhromažďovala moje meno, e-mail a telefón.

Compare Listings

TitlePriceStatusTypeAreaPurposeBedroomsBathrooms